Movies
Ratings
15
JumanjiRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.5