Titles you rated
Esper's LightRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Re/MemberRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
ToveRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5