Titles you rated
BlindRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5