Series
Ratings
107
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 1.5
Mr. QueenRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 3.5