Movies
Ratings
158
OldboyRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5