Titles you rated
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0