Series
Ratings
20
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Pororo the Wizard Season 2Rated ★ 5.0
- Pororo the WizardRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0