Movies
Ratings
529
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The LighthouseRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
The DiscoveryRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
1408Rated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0