Titles you rated
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Please Save My EarthRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0