Movies
Ratings
23
The Truman ShowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Born to DanceRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0