Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
HellboyRated ★ 1.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0