Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 2.0
Johnny EnglishRated ★ 2.5
Sky HighRated ★ 2.0
Super Size MeRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.5
SickoRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0