Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
The Hummingbird ProjectRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0