Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- My Friend Is Still AliveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5