Titles you rated
SmugglersRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Your Eyes TellRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Fortuna's EyeRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
Seoul VibeRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0