Titles you rated
Duty After SchoolRated ★ 3.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 3.0
Link: Eat, Love, KillRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5