Movies
Ratings
742
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- TIGERRated ★ 3.0
The Secret AgentRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
Measure in LoveRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5- WeddingRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.5