Movies
Ratings
358
BreathlessRated ★ 3.5
SawRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
FrankRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5