Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Waiting For RainRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0