Titles you rated
The Polar ExpressRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
LavaRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.5