Titles you rated
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5- First LoveRated ★ 3.5
BloodRated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 3.0
Seoul 1945Rated ★ 3.0
Powerful OpponentsRated ★ 3.5
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
Birdie BuddyRated ★ 1.5
Cruel LoveRated ★ 3.5
Beyond the CloudsRated ★ 3.5- Great InheritanceRated ★ 3.5
Mackerel RunRated ★ 3.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.0- Marrying A MillionaireRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5- Daddy FishRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5