Movies
Ratings
43- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0