Movies
Ratings
749
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0