Titles you rated
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
FallRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
PipelineRated ★ 4.5
Hard HitRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0