Titles you rated
The Platform 2Rated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 2.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
PearlRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Pope's ExorcistRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 2.5