Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0