Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0