Movies
Ratings
167
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Marcel the Shell with Shoes OnRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5