Movies
Ratings
175
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0