Movies
Ratings
979
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0