Series
Ratings
20
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0