Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 2.5
The K2Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0