Series
Ratings
140- 愛情闖進門Rated ★ 4.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Marriage ContractRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5