Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
Alien: EarthRated ★ 1.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
IronheartRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Secret LevelRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Senpai Is an OtokonokoRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0