Movies
Ratings
156
The NeighborsRated ★ 4.0
Not Another Teen MovieRated ★ 1.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 5.0
BernieRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
American PieRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5