Titles you rated
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0