Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
The BabysitterRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Game ChangeRated ★ 4.0
Day ShiftRated ★ 3.0
ThanksgivingRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
The DigRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5