Series
Ratings
22
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5