Series
Ratings
30
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5