Movies
Ratings
477
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Our Secret DiaryRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5