Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- Doubutsu Sentai ZyuohgerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Major Season 2Rated ★ 5.0
Major Season 3Rated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 5.0- Inazuma Eleven GoRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.5
TV Animal FarmRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0