Movies
Ratings
115
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Swell SeasonRated ★ 3.0
The Company MenRated ★ 2.5
The Great ActorRated ★ 0.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
StargateRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.5