Titles you rated
테니스의 왕자 OVA : 전국 대회편Rated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0