Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0