Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
- 6 DaysRated ★ 2.0
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- WonderlandRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0