Titles you rated
A Good Rain KnowsRated ★ 1.0
Venus TalkRated ★ 1.0
Innocent ThingRated ★ 0.5
Remember YouRated ★ 1.0
More Than BlueRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 1.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
Wicker ParkRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 1.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
The Big PictureRated ★ 1.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
밤의 여왕Rated ★ 1.0
CloserRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Oki's MovieRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 5.0