Titles you rated
Bel AmiRated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 5.0
The VirusRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0