Series
Ratings
195
Woman of DignityRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Dearest LadyRated ★ 2.0
PoseidonRated ★ 2.0- DreamRated ★ 2.0
Happy HomeRated ★ 3.0
StandbyRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 1.5
Sweet BunsRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 3.0