Series
Ratings
48
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5