Titles you rated
The TowerRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
MissingRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5